Select Page
Sveiki, mano vardas Jokūbas

Pasaulį išvydau prieš vienerius metus. Esu smalsus ir judrus, kiekvieną dieną noriu pažinti, pajausti, pamatyti vis naujus šio pasaulio stebuklus. Juk viskas taip gražu, įdomu, švelnu, spalvota, minkšta. Viskas taip… nauja ir įdomu!

Deja, pažinti šį pasaulį noriu labiau nei galiu.. Man sunku ropoti, sunku šliaužti, ir nors bandau iš paskutiniųjų stumtis pirmyn – gydytojai sako, kad užaugęs negalėsiu vaikščioti, bėgioti, negalėsiu minti dviračio, žaisti krepšinio ar kopti į kalnus..

Gimiau kitoks nei mano draugai – neturiu dešinio šlaunikaulio. Mano dešinė kojytė yra žymiai trumpesnė už kairiąją, tad net kasdieniai atstumai man yra tikras iššūkis.

Tam, kad galėčiau vaikščioti, man reikalinga sudėtinga operacija. Operacija, galinti dovanoti man judėjimo ir pasaulio pažinimo laisvę.

Jokūbo atvejis vienas iš šimto tūkstančių

Gimė be dešinio šlaunikaulio

Šis atvejis labai retas, medikų įvardytas kaip vienas iš šimto tūkstančių. Jokūbas gimė su dešinio šlaunikaulio displazija – trumpai tariant, šio kaulo tiesiog nėra.

Mažyliui būtina itin sudėtinga operacija, kurios metu Jokūbo pėda bus apsukta 180 laipsnių kampu ir iš čiurnos sąnario bus formuojamas kelio sąnarys. Sėkmingai atlikus operaciją, mažasis Jokūbas turės galimybę nevaržomai judėti su kojos protezu ir tvirtai žengti per pasaulį.

Jokūbo pasaka prasidėjo liūdnai… Tačiau kartu galime padovanoti jam laimingą pabaigą!

Vaikui būtina sudėtinga operacija

Berniuko operacijai renkamos lėšos

Jokūbui būtina itin sudėtinga operacija, kuri atliekama Jungtinėse Amerikos Valstijose, Floridoje, Orthopedic and Spine InstituteŠi operacija yra vienintelis šansas vaikui gyventi pilnavertį bei mums įprastą gyvenimą.

Šią operaciją gali atlikti Dr. Dror Paley – galūnių ilginimo ir deformacijos korekcijų chirurgijos pradininkas. Dr. Paley yra sukaupęs didžiausią patirtį šioje srityje, bei savo atradimus ir žinias perduoda jaunesniems chirurgams visame pasaulyje.

Tačiau ši operacija yra labai brangi – ji kainuoja 400 000 eurų.

Neužilgo paskelbsime išsamią operacijos sąmatą.

Jokūbo šeima labai prašo Jūsų pagalbos – paukoti berniuko operacijai

Viskas ką Jums reikia padaryti, tai apačioje pasirinkti patogiausią mokėjimo būdą ir pervesti Jums priimtiną sumą Jokūbo Paramos Fondui. Visos fondo surinktos lėšos bus skiriamos berniuko operacijai.

Padovanokite Jokūbui galimybę vaikščioti

Paremti galite paspausdami “Paremti” mygtuką arba banko pavedimu:

 

Paremti

SEB banko sąskaitos numeris: LT387044090100097059

Gavėjas: Jokūbo Melkūno labdaros ir paramos fondas

Jokūbo pasakos tęsinys

Jokūbas dar per mažas pats pasakoti savo istoriją, tad sekite jo kelią mūsų fondo socialinių tinklų paskyrose. Pasakosime, kaip berniukui sekasi visos ilgos kelionės metu, skelbsime su gydymu bei lėšų rinkimu susijusias naujienas.

Jokūbo istorija spaudoje

J.Valančiūnas neliko abejingas vaikščioti negalinčio berniuko istorijai: susitiko su mažyliu ir jo šeima

Gimęs Jokūbas nustebino ir tėvus, ir medikus: berniukas auga be dešinio šlaunikaulio „Išsipildymo akcija“ 2020

Be dešinio šlaunikaulio gimęs Jokūbas – pozityvus mažylis, kuriam reikalinga sudėtinga operacija

Laukite laimingo Jokūbo pasakos tęsinio!

 

Rekvizitai

Jokūbo Melkūno labdaros ir paramos fondas

Įmonės kodas: 305493297

El. paštas: info@jokubomelkunofondas.lt

Tel. numeris: +37062675976

Paysera sąskaitos numeris: LT843500010010069643

SEB banko sąskaitos numeris: LT387044090100097059